Proponujemy szeroki wybór opakowań z tektury falistej. Wykonujemy zamówienia wg katalogu FEFCO oraz wg indywidualnych potrzeb klienta bazując na własnych i autorskich pomysłach. W naszym asortymencie znajdują się opakowania klapowe i fasonowe.

Opakowania klapowe

Opakowania klapowe to grupa pudełek kartonowych należąca do najbardziej popularnych kartonów z tektury. Dzięki uniwersalności znajdują zastosowanie w wielu branżach. Mogą także służyć jako opakowania jednostkowe lub zbiorcze dając ochronę towarom podczas przechowywania w magazynach lub podczas transportu. Produkowane są z teopakowania_klapowektury 3-warstwowej, 5-warstwowej i 7-warstwowe. Te ostatnie przeznaczone są dla ochrony ciężkich przedmiotów, głównie w transporcie morskim. Oferujemy je w wersji zszywanej, bądź klejonej z możliwością nadruku do 6 kolorów wykonanego metodą fleksograficzną. Tak wytworzone pudełka kartonowe znacząco podnoszą jakość zapakowanego produktu oraz prestiż firmy.

Realizujemy zamówienia wielkoseryjne oraz niskonakładowe na terenie Śląska, jak i całego kraju.

Opakowania z tektury 7-warstwowej zintegrowane z paletą IPPC tzw. „THREE PIECES” KIT-y

opakowania_paleta

Oferowane przez ALL-PACK 7-warstwowe pudełka kartonowe mają wszystkie cechy opakowań z tektury falistej 3 i 5 warstwowych, a ponadto są zgodne z normami ekologicznymi i katalogiem FEFCO. Dostępne są w wersji klejonej, bądź szytej z nadrukiem lub bez. Wśród innych modeli wyróżniają je bardzo wysoka wytrzymałość i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia oraz warunki atmosferyczne. Pudełka kartonowe 7 warstwowe są wykonane z wytrzymałej tektury o falach AAC i BCA. Zapewniają długotrwałą ochronę przed uderzeniami podczas transportu, warunkami atmosferycznymi i wilgocią. Wykorzystany surowiec jest zaliczany do klasy tektur ciężkich i cechuje się bardzo dobrym stosunkiem wytrzymałości do wagi. Dodatkowo, jest odporny na czynniki zewnętrzne, dlatego stosuje się go najczęściej do produkcji opakowań zbiorczych stosowanych w transporcie morskim, lotniczym oraz lądowym. Wspomniane właściwości sprawiają, że opakowania z tektury falistej mogą w pełni zastąpić drogie skrzynie metalowe, drewniane czy plastikowe. Chcąc zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zawartości umieszcza się je bezpośrednio na palecie drewnianej, bądź tekturowej i przytwierdza za pomocą zszywek lub taśm polipropylenowych. Rozwiązanie to zapewnia ich pełną integralność oraz bezpieczeństwo w transporcie. Zarówno ich dół, jak i górę można dodatkowo zabezpieczyć przed przypadkowym otwarciem i czynnikami zewnętrznymi, nakładając na nie tekturowe czapy.

Dlaczego warto wybrać opakowania z tektury 7-warstwowej?

Wykorzystując opakowania z tektury siedmiowarstwowej masz pewność, że Twój produkt dotrze do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Ponadto, są one:
• idealne do przechowywania, pakowania i transportu ciężkich produktów i wyrobów wrażliwych na warunki atmosferyczne,
• bardzo wytrzymałe,
• wykonane z dbałością o wysoką jakość.

Opakowania fasonowe

Pudełka fasonowe zwane również wykrojnikowymi, są produkowane z tektury falistej 3-warstwowej na falach: E,B i C lub 5-warstwowej na falach: EB lub BC z nadrukiem lub bez, składane, klejone lub zszywane. Do icopakowania fasonoweh wykonania jest niezbędny wykrojnik, ale do złożenia nie potrzeba żadnej taśmy. Pudła kartonowe to bardzo dobra alternatywa dla osób, które chcą tanim kosztem zadbać o ochronę wysyłanych przedmiotów. Jest to prosta i elegancka forma, która w oczach Klienta z pewnością zostanie doceniona. Dodatkowo ich wersja z nadrukiem to doskonała i niedroga forma reklamy firmy. Warto dodać, że charakteryzują się one dowolnym kształtem, sposobem otwierania oraz wielkimi możliwościami zastosowań. Można je zastosować wszędzie tam gdzie karton musi mieć określony kształt. Dzięki dużym możliwościom technologicznym spełniamy każde życzenie naszych Klientów.

Co oferujemy?

Klientom oferujemy:
• profesjonalne doradztwo technologa i grafika w zakresie opracowania projektu opakowania, wykonania wzoru i partii próbnej po realizacji docelowego zamówienia,
• zaplecze magazynowe oraz możliwość utrzymywania stanów magazynowych dla stałych Klientów,
• realizację dostawy w systemie „Just in time”.