News

Tektura falista i jej rola w produkcji opakowań

Prawdopodobnie nie da się przecenić znaczenia, jakie kartonowe opakowania odgrywają we współczesnym świecie. Codziennie pakuje się w nie towary zarówno małe i kruche, jak i te o sporych gabarytach. 

remove_red_eye 267 odsłony

Zastosowania kartonowych opakowań z nadrukiem

Pudełka kartonowe to nieodłączny element niemal każdego biznesu. Otwierając sklep internetowy, należy zastanowić się, w jaki sposób produkty będą docierały do klienta, jak będą pakowane.

remove_red_eye 344 odsłony

5 zalet kartonów z tektury litej

Karton. Każdy z nas zapewne wie czym on jest, jak wygląda i gdzie najczęściej można się z nim spotkać.

remove_red_eye 303 odsłony

Czym jest katalog FEFCO i jak z niego korzystać?

Podczas przeglądania naszej oferty trafić możesz na pojęcie “katalog FEFCO”. Wiele osób zakłada, że jest to coś bardzo skomplikowanego i niezrozumiałego dla zwykłego Kowalskiego. 

remove_red_eye 304 odsłony

Co to znaczy, że opakowanie jest kaszerowane?

Kaszerowanie jest bardzo popularną metodą uszlechetnienia druku, która pomaga  nadać produktom estetyczny wygląd. Metoda polega na sklejeniu ze sobą minimum 2 materiałów, w wyniku czego powstaje produkt grubszy, trwalszy i bardziej wytrzymały. 

remove_red_eye 293 odsłony

Charakterystyka pudełek fasonowych

Pudełka fasonowe to nazwa opakowań tekturowych wykonywanych przy użyciu wykrojnika, czyli narzędzia do produkowania opakowań. Czym się one charakteryzują i jakie mogą mieć praktyczne zastosowania?

remove_red_eye 371 odsłony

Jak powstają pudła kartonowe? Tajniki produkcji

Opakowania produkowane z kartonu są najpowszechniej wykorzystywanymi sposobami do zabezpieczania podczas transportu, konfekcjonowania i eksponowania towarów w miejscach sprzedaży.

remove_red_eye 369 odsłony

6 rodzajów opakowań kartonowych

Opakowania kartonowe mogą być dopasowane do potrzeb każdego użytkownika, a za sprawą tej uniwersalności obszar ich stosowania jest praktycznie nieograniczony.

remove_red_eye 760 odsłony